Najmłodsi obchodzą dziś swoje święto. Z tej okazji wszystkim dzieciom, tym młodszym i nieco starszym, składamy najserdeczniejsze życzenia. Mamy dla ich również niespodziankę.

malowanka Gmina Trzebinia

Wszystkie dzieci, które w tym tygodniu odwiedzą Miejską Bibliotekę Publiczną w Trzebini bądź którąś z jej filii i wypożyczą książkę, otrzymają od gminy prezent – kolorowankę. Zawiera ona plansze do samodzielnego pokolorowania, przedstawiające ciekawe miejsca w gminie Trzebinia.

Dzień Dziecka obchodzony jest na całym świecie. Ustanowiony został w 1954 roku przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych dla upowszechniania ideałów i celów dotyczących praw dziecka. W Polsce i innych byłych krajach socjalistycznych był obchodzony już wcześniej.

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.