W czwartek 6.12.2018 r. poznaliśmy nazwiska nowych Zastępców Burmistrza Miasta Trzebini, którzy wspólnie z Jarosławem Okoczukiem będą budować Trzebinię Przyszłości.

wice burm06.12

Anita Lipnicka została zastępcą burmistrza ds. społecznych. Doświadczona menadżer oświaty, w ostatnich latach dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini, wcześniej na stanowisku wicedyrektora. Działaczka pozarządowa, założycielka i wiceprezes Stowarzyszenia Proobronno-Oświatowego KADET. Z wykształcenia germanistka, absolwentka podyplomowych studiów z zarządzania oświatą. Jej pasjami są: nauka języków obcych, psychologia społeczna, a od kilku lat szeroko rozumiana proobronność.

 

Mirosław Cholewa będzie zastępcą burmistrza ds. gospodarczych. Emerytowany oficer Służby Więziennej w stopniu podpułkownika. Pełnił m.in. obowiązki zastępcy dyrektora Aresztu Śledczego w Krakowie i zastępcy dyrektora Zakładu Karnego w Tarnowie, a w latach 2014-17 dyrektora Zakładu Karnego w Trzebini. W czasie pracy zawodowej dał się poznać jako skuteczny i otwarty na współpracę menadżer.

 

Zobacz materiał filmowy na Facebook

Komentarze   
0 #1 abc 2018-12-10 10:33
Bardzo sympatyczna kobitka, trzymam kciuki za powodzenie i sukces...
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.