Podopieczni warsztatów, ich rodzice, przedstawiciele samorządu, przyjaciele WTZ – wszyscy razem świętowali 20-lecie istnienia Warsztatów Terapii Zajęciowej Fundacji im. Brata Alberta w Trzebini.

Jubileusz WTZ 06.2019

Spotkanie rozpoczęło się od Mszy Świętej w kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła. Następnie koncertem w wykonaniu członków zespołu instrumentalnego Albert Band zainaugurowano oficjalną część uroczystości na scenie polowej. Zgromadziła ona uczestników warsztatów, rodziców, pracowników jednostki oraz przedstawicieli samorządu Powiatu Chrzanowskiego i Gminy Trzebinia, a także innych instytucji, stowarzyszeń i osób, które dotychczas w różnej formie wspierały lub podejmowały starania, aby WTZ służyły jak najlepiej osobom niepełnosprawnym.

Jubileusz WTZ 2019
Jubileusz stał się okazją do złożenia życzeń, gratulacji i podziękowań za podjęty trud i działalność terapeutyczną - w imieniu Burmistrza Miasta Trzebini p. Jarosława Okoczuka i Przewodniczącego Rady Miasta Trzebini p. Waldemara Wszołka paterę i życzenia  przekazała Sekretarz Gminy Trzebinia - p. Anna Kawala.

Natomiast Prezes Fundacji im. Brata Alberta - ks. Tadeusz Zaleski i Kierownik WTZ p. Katarzyna Szarzyńska przekazali podziękowania dla osób i instytucji za wsparcie Warsztatów Terapii Zajęciowej w postaci okolicznościowych medali, dyplomów i prac.

Więcej informacji nt. działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej dostępne na stronie: www.wtztrzebinia.pl/

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.