Świąteczne godziny otwarcia Krytej Pływalni – planuj Lany Poniedziałek z nami
Wiosenne świętowanie nie musi oznaczać rezygnacji ze zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Nawet w trakcie świąt wielkanocnych mieszkańcy naszego miasta mają wyjątkową okazję, by zadbać o swoje samopoczucie, korzystając z oferty Krytej Pływalni. Sprawdź, jakie godziny otwarcia zostały przygotowane specjalnie na ten czas.
  1. W Wielką Sobotę pływalnia będzie zamknięta.
  2. Podobnie Wielka Niedziela nie przyniesie możliwości skorzystania z basenu.
  3. Lany Poniedziałek to dzień, w którym pływalnia otwiera swoje drzwi dla wszystkich chętnych, oferując długie godziny otwarcia, od rana aż do późnego wieczora.

Wielkanoc to czas rodzinnych spotkań, ale także okazja do tego, by nieco oderwać się od codziennej rutyny i zadbać o ciało oraz ducha. Kryta Pływalnia staje się w tym czasie przystanią dla tych, którzy pragną aktywnie spędzić wolne chwile, nie rezygnując z przyjemności, jaką jest pływanie. Długie godziny otwarcia w Lany Poniedziałek, od 6:30 do 21:45, pozwalają na elastyczne zaplanowanie wizyty, tak by każdy, niezależnie od planów świątecznych, mógł znaleźć chwilę dla siebie.

Mimo że w Wielką Sobotę oraz Wielką Niedzielę pływalnia pozostanie zamknięta, to już w Lany Poniedziałek mieszkańcy mogą cieszyć się możliwością korzystania z basenu. To doskonała okazja, by po świątecznym biesiadowaniu włączyć do planu dnia odrobinę ruchu, co z pewnością przyniesie korzyści dla zdrowia i samopoczucia.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by świętować inaczej niż zwykle, aktywnie i zdrowo. Pływalnia czeka na wszystkich, którzy w świątecznym czasie pragną połączyć przyjemne z pożytecznym, dbając o swoje ciało i dobry nastrój.


Na podstawie: UM Chrzanów