Kurs PapaSEO

W kręgu pozycjonerów Grzegorz Strzelec (aka PAPA SEO) to osoba bardzo znana, rozpoznawalna, słynąca z tego, że wszystko robi na 100%. Posiada bogate, rozbudowane portfolio, dzięki czemu poszczycić się może współpracą z czołowymi markami. Wśród nich wymienić można między innymi takich gigantów jak chociażby Discovery (właściciel TVN) czy czy sam Onet. Jest jednym z mistrzów pozycjonowania, potrafi osiągnąć efekty, które wprowadzają w osłupienie niejednego "Seowca".

Grzegorz bardzo chętnie uczestniczy w licznych konferencjach marketingowych, na których prezentuje swoją wiedzę i doświadczenie. Jest także uczestnikiem wielu grup (nie tylko z dziedziny SEO). Swoim doświadczeniem dzieli się poprzez organizację szkoleń branżowych w różnych częściach Polski (również w Chrzanowie). Wielu specjalistów skorzystało już z jego szkoleń zdobywając cenną wiedzę z dziedziny pozycjonowania. Nieraz zdarzało się, że zainteresowanie szkoleniami Grzegorza "PapaSEO" Strzelca było na tyle duże, że nie starczało miejsc w jednym terminie i specjalista SEO odwiedzał niektóre z miejscowości kilkakrotnie.

Marketing internetowy i jego rozwój - specjalistyczny kurs PAPA SEO

Ostatnie wydarzenia na świecie nie sprzyjają organizacji szkoleń stacjonarnych. Mowa oczywiście o rzeczywistości pandemicznej, która dotknęła praktycznie każdą gałąź gospodarki. Wychodząc temu naprzeciw Grzegorz Strzelec doskonale przygotował i wdrożył specjalistyczne kursy online z dziedziny SEO. Stworzył w pierwszej kolejności profesjonalne rozbudowane wideo-studio na potrzeby szkoleń. Powstawanie studia można było śledzić na różnych grupach SEO, gdzie Grzegorz co chwilę uchylał rąbka tajemnicy swojego projektu - lista tematów, wstępne materiały demo. Wielu specjalistów z branży marketingu i nie tylko czeka na owoc tych prac, aby zaczerpnąć wiedzy specjalistycznej o kompleksowym pozycjonowaniu stron w Google.

Specjalny kurs dla pozycjonerów - PAPA SEO od Grzegorza "PapaSEO" Strzelca. Czym jest tajemniczy jednorożec SEO? Zobacz także w Chrzanowie

Jednorożec SEO czyli kurs PAPA SEO Grzegorza Strzelca

Ważna informacja - artykuł jest tylko testem próby uwidocznienia w wynikach wyszukiwania słowa kluczowego PAPASEO (pisanego łącznie) oraz PAPA SEO (oddzielnie) + hasła "jednorożec SEO". Naszym celem nie jest obrażanie innych. Każdemu polecamy kurs Grzegorza Strzelca szanując go jako wybitnego fachowca w branży. Mamy również już zamówiony i opłacony kurs z góry na cały rok.

Czym jest tak naprawdę pojęcie "Jednorożec SEO" w branży? Tak naprawdę to nic konkretnego, znaczenie jest raczej ogólne. Można powiedzieć, że jednorożec jest świętym gralem specjalistów SEO działających w temacie optymalizacji stron www pod wyszukiwarkę Google (w teorii również i Bing, jednak specjalizuje się w tym tylko jedna agencja w skali całej Europy wschodniej).

Sprawdź - https://papaseo.com/