Klasyczne brytyjskie meble typu Chesterfield przyciągają wzrok swoim niebanalnym wyglądem. Są jednak dość drogie – za sofę musimy zapłacić od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Jeśli nie lubisz przepłacać, warto poszukać promocji!

Chesterfield to meble o charakterystycznym wyglądzie – przyciągają uwagę pikowanym oparciem i podłokietnikami o lekkim podwinięciu pod spód. Wykończone nóżkami z drewna lub metalu i na ogół obite skórą naturalną licową – prezentują się naprawdę bardzo elegancko.

Aktualnie meble typu Chesterfield dostępne są w wielu wariantach do wyboru – sofy, narożniki, szezlongi, fotele czy podłokietniki. Można zamówić je także na wymiar.

 

Sofa Chesterfield bez przepłacania? To możliwe!

Głównym minusem mebli wypoczynkowych typu Chesterfield jest ich dość wysoka cena – w porównaniu z marketowymi meblami musimy liczyć się z kilkukrotnie wyższym wydatkiem.

Wysokie ceny mebli Chesterfield wynikają przede wszystkim z ich wykończenia i zastosowanych materiałów. Sofy te są ręcznie pikowane i wykańczane efektownymi detalami. Obicie najczęściej stanowi skóra naturalna licowa, która sama w sobie jest kosztownym materiałem wykończeniowym.

Wobec tego za mniejszą sofę typu Chesterfield trzeba będzie zapłacić od około 3 do nawet 8 tysięcy złotych, podczas gdy większe modele mogą kosztować nawet powyżej 15 tysięcy złotych.

W przypadku zamówienia mebli typu Chesterfield na wymiar w określonych wymiarach ceny mogą być odpowiednio wyższe.

Są jednak sposoby na to, aby kupić je bez przepłacania – gdzie czeka na nas sofa Chesterfield tanio?

 

Kupuj meble Chesterfield w promocji!

Gdy liczą się niskie ceny, warto poszukać mebli wypoczynkowych Chesterfield w promocyjnych cenach – można znaleźć je bez problemu w wielu sklepach prowadzących sprzedaż umeblowania tego typu.

Gdy także interesuje Cię sofa Chesterfield tanio, warto zapoznać się z ofertą– firmy AJ Group. Aktualne promocje firmy dostępne są na jej stronie internetowej.