Sklepy z wyposażeniem laboratoryjnym

Laboratoria potrzebują wysokiej jakości bezpiecznego sprzętu do wykonywania badań. Chemland to firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu laboratoriów w urządzenia do ogólnego stosowania.

Chemland oferuje między innymi wyposażenie takie jak wytrząsarka, wirówki, płyty grzewcze, przyrządy pomiarowe, wyparki próżniowe, pompy, cieplarki, inkubatory, piece czy bloki grzewcze. Firma dysponuje dużymi magazynami o powierzchni 3200 m2 dzięki czemu dostarcza zamówiony towar w ciągu 48h. Chemland stawia na wysoką jakość produktów i szybką realizację zamówień. Firma kurierska szybko i bezpiecznie dostarczy zamówiony towar we wskazane przez klienta miejsce. Klienci mogą nabyć suszarki czy wytrząsarki również za pośrednictwem sklepu internetowego. Chemland posiada destylatory szklane do oczyszczania wody czy łaźnie wodne.

Wszystkie urządzenia laboratoryjne spełniają wszystkie wymogi i standardy, dlatego mogą być bezpiecznie stosowane w laboratoriach. Chemland kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo produkcji i wysoką jakość i wytrzymałość urządzeń laboratoryjnych takich jak wytrząsarki czy mieszadła. Chemland to firma, która nieustannie szkoli swoich pracowników i oferuje urządzenia laboratoryjne, które ułatwiają pracę laborantów. Chemland cieszy się zaufaniem i dobrą opinią wielu firm, które od lat zaopatrują się w niezbędny sprzęt laboratoryjny.