Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach

Nie posiadamy zaświadczeń o dochodach jednak potrzebujemy pilnie pożyczki? Wbrew pozorom to całkiem popularny w naszym kraju problem. Wiele osób nie ma jak udowodnić swoich dochodów np. większość pracujących za granicą. W takich przypadkach skorzystanie z oferty banku jest niemożliwe – większość z nich wymaga zaświadczeń oraz nie uwzględnia do dochodu właśnie zarobków z zagranicy. Jest to problem naprzeciw którego wychodzą właśnie firmy pożyczkowe. W ich przypadku ilość niezbędnych formalności jest niższa a w niektórych przypadkach nie jest wymagane nawet zaświadczenie o dochodach.

Jak uzyskać taką pożyczkę?

Spoglądając na ofertę pożyczki bez zaświadczeń o dochodach można zauważyć, że ilość takich ofert jest całkiem spora. Powód jest bardzo prosty – im mniejsza ilość zaświadczeń i formalności tym więcej potencjalnych klientów może zainteresować się taką ofertą. Również im więcej klientów tym warunki dla nich mogą być lepsze. W wielu przypadkach wystarczy zaledwie oświadczenie o zarobkach, które stosowane jest już w przypadku ponad 50% firm pożyczkowych. W takim przypadku wystarczy napisanie prostego oświadczenia o wysokości osiąganych dochodów oraz ich źródle co powinno wystarczyć do uzyskania pożyczki. Oczywiście przed jej otrzymaniem analizowana jest również zdolność kredytowa takiego klienta m.in. weryfikując BIK takiej osoby. W związku z tym posiadanie negatywnej historii przekreśli nasze szanse na uzyskanie takiego finansowania.

Gdzie warto szukać takiej oferty?

Przede wszystkim przed wyborem konkretnego produktu bardzo dobrym pomysłem jest porównanie takich ofert w porównywarce finansowej. Taka pomoc finansowa może bardzo ułatwić nasz wybór. Takie rozwiązanie umożliwia między innymi portal finansowy procredito.pl na którym szybko znajdziemy odpowiednią dla nas ofertę bez konieczności wizyty w poszczególnych oddziałach firm pożyczkowych czy też banków. Jak widać uzyskanie pożyczki bez zaświadczeń o dochodach jest możliwe jednak wymaga od nas zachowania względów bezpieczeństwa oraz bardzo rozważnego wyboru.