Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach

Nie posiadamy zaświadczeń o dochodach jednak potrzebujemy pilnie pożyczki? Wbrew pozorom to całkiem popularny w naszym kraju problem. Wiele osób nie ma jak udowodnić swoich dochodów np. większość pracujących za granicą. W takich przypadkach skorzystanie z oferty banku jest niemożliwe – większość z nich wymaga zaświadczeń oraz nie uwzględnia do dochodu właśnie zarobków z zagranicy. Jest to problem naprzeciw którego wychodzą właśnie firmy pożyczkowe. W ich przypadku ilość niezbędnych formalności jest niższa a w niektórych przypadkach nie jest wymagane nawet zaświadczenie o dochodach.

Jak uzyskać taką pożyczkę?

Spoglądając na ofertę pożyczki bez zaświadczeń o dochodach można zauważyć, że ilość takich ofert jest całkiem spora. Powód jest bardzo prosty – im mniejsza ilość zaświadczeń i formalności tym więcej potencjalnych klientów może zainteresować się taką ofertą. Również im więcej klientów tym warunki dla nich mogą być lepsze. W wielu przypadkach wystarczy zaledwie oświadczenie o zarobkach, które stosowane jest już w przypadku ponad 50% firm pożyczkowych. W takim przypadku wystarczy napisanie prostego oświadczenia o wysokości osiąganych dochodów oraz ich źródle co powinno wystarczyć do uzyskania pożyczki. Oczywiście przed jej otrzymaniem analizowana jest również zdolność kredytowa takiego klienta m.in. weryfikując BIK takiej osoby. W związku z tym posiadanie negatywnej historii przekreśli nasze szanse na uzyskanie takiego finansowania.

Gdzie warto szukać takiej oferty?

Przede wszystkim przed wyborem konkretnego produktu bardzo dobrym pomysłem jest porównanie takich ofert w porównywarce finansowej. Taka pomoc finansowa może bardzo ułatwić nasz wybór. Takie rozwiązanie umożliwia między innymi portal finansowy procredito.pl na którym szybko znajdziemy odpowiednią dla nas ofertę bez konieczności wizyty w poszczególnych oddziałach firm pożyczkowych czy też banków. Jak widać uzyskanie pożyczki bez zaświadczeń o dochodach jest możliwe jednak wymaga od nas zachowania względów bezpieczeństwa oraz bardzo rozważnego wyboru.

Komentarze   
-8 #1 james 2019-11-26 11:49
Cześć wszystkim
Zobaczyłem komentarze osób, które już zaciągnęły pożyczki od firmy pożyczkowej pana Franka, a następnie postanowiłem zastosować się do tych zaleceń i zaledwie kilka godzin temu potwierdziłem na moim osobistym koncie bankowym kwotę 40 000 USD, o którą prosiłem. to jest naprawdę świetna wiadomość. Radzę każdemu, kto potrzebuje prawdziwej pożyczki, aby złożyć wniosek za pośrednictwem poczty () whatsapp +2348100367800 teraz.
Cieszę się, że otrzymałem pożyczkę, o którą prosiłem prawdziwą firmę Franka Loana.
Cytować
-7 #2 james michael 2019-12-13 00:12
Witam wszystkich, których znam, że uzyskanie dobrego pożyczkodawcy jest obecnie bardzo trudne, ale chcę powiedzieć, że nadal istnieje niezawodny pożyczkodawca, którym jest James James. Tak mało pieniędzy potrzebowałem pieniędzy na założenie firmy, że raz mnie oszukano, ale przyjaciel polecił mi pożyczkodawcę. Na początku byłem ciekawy i przestraszony, po wielu myślach postanowiłem wypróbować tego prywatnego pożyczkodawcę, a ich procedury były dość proste i dostałem pożyczkę. Próbuję podziękować temu wspaniałemu pożyczkodawcy z moim zeznaniem, wszyscy powinniście wypróbować tego dobrego pożyczkodawcę i możecie się z nimi skontaktować przez e-mail: ()
Cytować
-4 #3 James Micheal 2019-12-28 11:53
Cześć przyjaciele, czy potrzebujesz szybkiej pożyczki na opłacenie rachunków lub rozpoczęcia działalności gospodarczej? James Micheal jest odpowiednią firmą dla Ciebie z oprocentowaniem 3%. Mogę ci to polecić, ponieważ pomógł mi z pożyczką w wysokości 800 000 €, nie musisz już być ofiarą oszustwa. skontaktuj się z nim przez e-mail: , aby uzyskać więcej deatils
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.