Hotelowy złodziej z pięcioma zarzutami

W ubiegły weekend do Komisariatu Policji w Trzebini zgłosił się mężczyzna, który złożył zawiadomienie o kradzieży tableta wartego 700 złotych. Policjanci ustalili, że poszkodowany wynajmuje pokój w jednym z hoteli mieszczącym się w Trzebini. Podczas jego nieobecności, ktoś włamał się do wynajmowanego pokoju - kradnąc tablet. Niedługo po złożeniu zawiadomienia o przestępstwie, na Komisariat zgłosiły się kolejne osoby, które również padły ofiarą złodzieja grasującego po hotelu.

Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebini bardzo szybko podjęli działania sprawdzające, które przyniosły pozytywne rezultaty bo już tego samego dnia wytypowali i zatrzymali sprawcę kradzieży. Okazał się nim być 34 – letni mieszkaniec Trzebini, który po dokonanych przestępstwach w hotelu, na jednym z osiedli w Trzebini uszkodził zaparkowany pojazd – wybijając w nim szybę. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w chrzanowskim areszcie. Następnego dnia i usłyszał 5 zarzutów za kradzieże z włamaniem, usiłowanie włamania i zniszczenie mienia. Za powyższe czyny grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.