Chrzanowscy policjanci zatrzymali seryjnego włamywacza do samochodów

Chrzanowscy policjanci zatrzymali 38-letniego seryjnego włamywacza do samochodów. Zatrzymany usłyszał 16 zarzutów za kradzieże i kradzieże z włamaniem, których dokonywał od 2017r.

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Chrzanowie od dłuższego czasu pracowali nad seryjnym włamywaczem do samochodów na terenie Gminy Chrzanów. Sprawa ujrzała finał 4 lutego 2019r. Tego dnia kryminalni realizowali czynności operacyjne związane z dokonaniem kradzieży z włamaniem do samochodu m-ki VW, do którego doszło w listopadzie ubiegłego roku.

Podczas przeszukania w domu 38-latka policjanci nie mieli wątpliwości, że mają do czynienia z seryjnym włamywaczem, nad którym „pracowali” od dawna.

W domu chrzanowianina ujawniono m.in. charakterystyczne elementy ubioru, które sprawca miał na sobie ubrane podczas dokonywania kradzieży z włamaniem do citroena z listopada 2018r., narzędzia rowerowe pochodzące z kradzieży z włamaniem do samochodu marki Fiat z października ubiegłego roku, a także plecak, portfel i dokument tożsamości pochodzący z kradzieży mercedesa 1.02 br. Dotychczasowe ustalenia wskazują również, że mężczyzna dokonał jeszcze kilku kradzieży z włamaniem i samych kradzieży do samochodów w Chrzanowie.

Łącznie, zatrzymany 38 – latek usłyszał 16 zarzutów za kradzieże i kradzieże z włamaniem, których dokonywał od 2017r.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.