Obsługa prawna firm na Śląsku, w Małopolsce. Lista polecanych kancelarii prawnych z Polski Południowej

Jeśli prowadzisz firmę, niezwykle ważna jest współpraca z odpowiednią kancelarią, która zajmie się wszystkimi sprawami spółki. Jest to istotne na wszystkich etapach funkcjonowania przedsiębiorstwa, zarówno podczas różnego rodzaju przekształceń, jak i przy samym jego zakładaniu, a także podczas codziennych wyzwań prawnych. Na Śląsku i w Małopolsce możesz znaleźć wiele kancelarii, które świadczą pomoc w obsłudze prawnej firm, a najpopularniejsze z nich wymieniamy poniżej.

Kancelaria KRS

Jeśli poszukujesz odpowiedniej kancelarii adwokackiej z dużym doświadczeniem w prowadzeniu obsługi korporacyjnej, z pewnością powinieneś skorzystać w usług Kancelarii KRS. W zakresie jej działań znajduje się pomoc prawna przy różnego rodzaju fuzjach i przejęciach, zakładaniu oddziałów i samego przedsiębiorstwa od podstaw, a także pomoc prawna związana z codziennym działaniem firmy. Choć obsługa prawna firm z Katowic to jedna z wielu usług Kancelarii KRS, prawnicy są w temacie spółek bardzo wyspecjalizowani. Kancelaria może pochwalić się bogatym portfolio i wieloletnim doświadczeniem, a także sprawnym poprowadzeniem niejednego przedsiębiorstwa. Prawnicy, pracujący w firmie proponują także mediacje, które są nieodłączną częścią pracy przy różnego rodzaju przekształceniach spółek.

Tomasz Kilarski Kancelaria Adwokacka

Jeśli szukasz dobrego adwokata w Bielsku Białej, powinieneś sprawdzić kancelarię Tomasza Kilarskiego. Jest to prawnik, który opiera swoją działalność na prawie cywilnym, prawie pracy, oraz handlowym i gospodarczym, co sprawia, że ma dużą wiedzę odnośnie spółek i przedsiębiorstw. W Kancelarii można zasięgnąć także porady prawnej.

Kancelaria Radcy Prawnego Ryszard Stolarz

To działający w Chrzanowie adwokat, specjalizujący się zarówno w prawie cywilnym, prawie pracy, i prawie gospodarczym. W kwestii spółek zajmuje się między innymi ugodami. Dzięki swojej lokalizacji, firma z łatwością obsługuje spółki z całej Małopolski. Z Kancelarią można skontaktować się przez specjalną platformę, gdzie kupimy usługi w modelu abonamentowym.

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Pelc

W Chorzowie znajduje się Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorza Pelca, który specjalizuje się w prawie spółek i przedsiębiorstw. Obsługuje on firmy z całego województwa Śląskiego, a klienci mogą liczyć na pomoc w takich sprawach, jak sporządzanie opinii prawnych, prowadzenie negocjacji handlowych, opiniowanie projektów i umów handlowych, a także zakładanie przedsiębiorstwa, czy porady prawne. To prawnik z wieloletnim doświadczeniem, który zajmuje się także różnego rodzaju sprawami spadkowymi oraz odszkodowaniami.

Vertus S.A. Konsorcjum Prawo Finansowe

Firma działa na ulicy Ligockiej w Katowicach. Kancelaria świadczy usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i spółkom. Proponuje porady i całościowe prowadzenie spraw, a główną specjalnością biura jest windykacja, oraz pomoc w uzyskaniu dodatkowych środków finansowych. Kancelaria pomaga także przejść firmom przez cały proces sprzedaży przedsiębiorstwa.

Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Gugała

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć także prawnika z Krakowa. Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Gugała mieści się w dzielnicy Krowodrza i oferuje klientom szeroki zakres działań, zarówno w przypadku klientów indywidualnych, jak i spółek. Radca prawny specjalizuje się w prawie gospodarczym, a także obsłudze prawnej jednostek samorządu terytorialnego. Posługuje się biegle językiem angielskim i francuskim.