Chrzanowska Policja świętuje Dzień Kobiet z okazji 100-lecia służby kobiet

W Chrzanowie Dzień Kobiet zyskał nowy wymiar, łącząc tradycję z wyjątkowym jubileuszem! Policjantki i pracownice Komendy Powiatowej Policji zostały uhonorowane w sposób, który na długo pozostanie w pamięci.
- Chrzanów świętuje Dzień Kobiet z policją
- Wyjątkowe podziękowania dla chrzanowskich policjantek
Chrzanów świętuje Dzień Kobiet z policją
8 marca to dzień, który w Chrzanowie stał się nie tylko okazją do składania życzeń, ale także momentem refleksji nad rolą kobiet w służbie publicznej. Tegoroczne obchody miały szczególny charakter, ponieważ zbiegły się z setną rocznicą obecności kobiet w Polskiej Policji. Uroczystość odbyła się w Miejskim Centrum Kultury i Sztuki, gdzie męska część kadry kierowniczej z mł. insp. Marcinem Kaczmarkiem na czele, przygotowała niezapomniane wydarzenie.
Wyjątkowe podziękowania dla chrzanowskich policjantek
Podczas ceremonii każda z Pań została powitana przez I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji, który osobiście złożył życzenia oraz wręczył kwiaty i słodkie upominki. To nie tylko formalność, ale także gest uznania dla ich codziennej pracy i poświęcenia. Spotkanie sprzyjało rozmowom w luźniejszej atmosferze, co dla wielu uczestniczek było miłą odmianą od rutyny służbowej. Na zakończenie obchodów odbył się wspólny seans filmowy, który dostarczył wielu emocji i radości.
Obchody Dnia Kobiet w Chrzanowie pokazały, jak ważne jest docenienie pracy kobiet w policji oraz budowanie relacji w zespole. Takie inicjatywy wzmacniają więzi i tworzą przyjazne środowisko pracy.
Źródło: KPP w Chrzanowie
Autor: Strona główna