Posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury, Zdrowia, Turystyki i Sportu

Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury, Zdrowia, Turystyki i Sportu uprzejmie zaprasza na posiedzenie, które odbędzie się 25 września 2019r., o godz. 11 30 w Urzędzie Miejskim w Alwerni – sala Nr 320.

 Alwernia, dnia 17.09.2019r.

RM. 0012.2.5.2019

 

Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury, Zdrowia, Turystyki i Sportu uprzejmie zaprasza na posiedzenie, które odbędzie się 25 września 2019r. o godz. 11 30 w Urzędzie Miejskim w Alwerni –sala Nr 320.

 

Tematem posiedzenia Komisji będzie :

  1. Otwarcie posiedzenia.

  2. Stan bezpieczeństwa publicznego na terenie Gminy Alwernia.

  3. Stan bezpieczeństwa publicznego na terenie Powiatu Chrzanowskiego.

  4. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XLIV/322/2009 Rady Miejskiej w Alwerni z dnia 27 listopada 2009r. w sprawie ustalenia regulaminu określającego wysokość oraz szczegółowe warunki przyznawania nauczycielom dodatków motywacyjnego, funkcyjnego i za warunki pracy oraz niektóre inne składniki wynagrodzenia.

  5. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie powołania zespołu do spraw wyboru ławników sądowych.

  6. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie zasięgnięcia od Komendanta Wojewódzkiego Policji informacji o kandydatach na ławników sądowych.

  7. Zaopiniowanie innych projektów uchwał przedstawionych przez Burmistrza.

  8. Sprawy bieżące.

 

 

Przewodnicząca Komisji

Jolanta Kuciel

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.