×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 764

Chrzanowski zespół "Nasz Tata" wydał właśnie pierwszą autorską płytę. Krążek zatytułowany "Od Krakowa ciemny las" nagrany został w studiu Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury, którego kierownikiem jest Rafał Kossakowski. W albumie znajduje się 12 utworów w klimacie folklorystycznym, patriotycznym, obrzędowym oraz z repertuaru muzyki popularnej. Projekt graficzny okładki wykonał Jacek Celadyn. Krążek wydany został w nakładzie 500 egzemplarzy. Sponsorami byli rodzice członków oraz przyjaciele zespołu.

"Nasz Tata"to zespół rodzinno-środowiskowy, który powstał w 1998 roku w Chrzanowie. Początkowo był zespołem rodzinnym, potem rozszerzył swój skład o grupę sąsiadów. Jest zespołem wielopokoleniowym . - Najmłodsza nasza członkini to 3-letnia Nadia. Najstarsza osoba ma zaś 74 lata - mówi założycielka Anna Dudek-Kozik. Obecnie grupa liczy aż 38 osób (wraz z przyjaciółmi zespołu).


Anna Dudek-Kozik (z prawej) wraz z Wandą Madej, członkinią zespołu, prezentują pierwszy krążek zespołu

Komentarze   
0 #1 Marzena 2012-10-27 22:27
:-):-):-):-):-) :-):-)
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.