W sobotę, 23 czerwca w myślachowickim parku już po raz jedenasty odbył się piknik dla mieszkańców wsi i okolic. Już przed godziną 15 rozpoczął się turniej piłki siatkowej o puchar Burmistrza Trzebini, Stanisława Szczurka oraz radnego i sołtysa, Jacka Wocha. W turnieju wzięło udział pięć drużyn, a zwycięzcą turnieju została drużyna PUMA TEAM.

O godzinie 16.30 odbył się mecz piłki nożnej w kategorii młodzików pomiędzy UKS „Błyskawica” Myślachowice i LKS „Korona” Lgota, w którym zwyciężyła drużyna gospodarzy. Podczas zmagań sportowych Szkoła Podstawowa i Dom Kultury w Myślachowicach przygotowały wiele atrakcji dla dzieci m. in. gry i zabawy , mini zawody, czy też malowanie twarzy.

Podczas pikniku była możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych badaniach m.in. mammograficznych, USG tarczycy  czy też badaniach komputerowych wzroku, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W trakcie pikniku w Ośrodku Rehabilitacyjnym w Myślachowicach prowadzonym przez Polską Fundację Rehabilitacyjną, można było skorzystać także z bezpłatnych konsultacji i zabiegów fizykalnych oraz dokonać pomiaru poziomu cukru we krwi  i pomiaru ciśnienia.

Z pewnością największą atrakcją pikniku były przygotowane przez OSP Myślachowice, OSP Psary, OSP Bolęcin profesjonalne pokazy ratownictwa i działań strażackich. XI Piknik Myślachowicki zakończyła zabawa taneczna, która  trwała do późnych godzin nocnych.

fot. Joanna Biegun

Komentarze   
0 #1 dirt 2012-06-26 13:07
Co miała symbolizować ta tęczowa flaga, którą machają dzieciaki, że wszyscy są lewarami ?
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.