Premier, Donald Tusk wprowadził pierwszy stopień zagrożenia alarmowego "Alfa" na terenie kraju. Alarm jak się okazuje obowiązuje już od 27 czerwca, od godziny 14:00 aż do odwołania. Informacja ta jednak nie dotarła do mieszkańców. Obecnie informacja ta traktowana jest bardziej w kategorii ciekawostek przez media ogólnopolskie. Jednocześnie podkreśla się, że prawdopodobnie został wprowadzony na wyrost.

O wprowadzeniu stopnia alarmowego Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie poinformowało dopiero dzisiaj na swojej stronie internetowej. Informacja o alarmie nie została wysłana systemem SMS do mieszkańców.

Jak się okazuje, alarm spowodowany był ujawnieniem tratwy płynącej Bugiem, z ładunkami wybuchowymi i telefonem ze zdjęciem Stadionu Narodowego w Warszawie - informuje TVN24. Spowodowało to postawienie służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w stan gotowości.

Jak podaje PCZK, pierwszy stopień alarmowy (stopień ALFA według terminologii NATO) ma zastosowanie w przypadku uzyskania informacji o możliwości wystąpienia zdarzenia o charakterze terrorystycznym lub sabotażowym, którego rodzaj i zakres jest trudny do przewidzenia. Jego wprowadzenie ma charakter ogólnego ostrzeżenia, a okoliczności nie usprawiedliwiają uruchomienia przedsięwzięć zawartych w wyższych stopniach alarmowych. Wszystkie organy administracji publicznej i służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo powinny być w stanie wprowadzić i utrzymywać przedsięwzięcia tego stanu alarmowego na czas nieograniczony.

Komentarze   
0 #21 ktoś 2012-07-03 19:32
hahaha, przestań już bełkotać. Jakoś nie zauważyłem, żeby ktokolwiek poczuł się zastraszony tym stanem "alfa". A kto rzeczywiście próbuje zastraszyć społeczeństwo? Raczej ci po "drugiej stronie", że żyjemy w kondominium, że zabito nam prezydenta, że jesteśmy w stanie wojny z Rosją itp.
Cytować
0 #22 tomasz jeska 2012-07-03 19:38
@Napisane przez hahaha, lipiec 03, 2012 15:08:48

No i właśnie przez takie idiotyczne komentarze normalni ludzie zamiast coś przemyśleć po swojemu biorą komentującego za politycznego frustrata i olewają dalszą lekturę. Zamiast napisać coś normalnie to jadą właśnie teksty o platformersach, spiskach, tak, że większości odechciewa się to czytać, a co dopiero analizować.

Ludzie, którzy mogli by stanowić prawdziwe wsparcie dla opozycji, takimi akcjami komentowania w internecie przepełnionego polityczną nienawiścią tak na prawdę działają na jej niekorzyść. Aż czasem wydawać by się mogło, że są faktycznie opłacani by działali na niekorzyść opozycji.

Ludzie są w większości normalni (czy są za PIS, PO czy czymkolwiek innym). Podejście zradykalizowane powoduje działanie odwrotne od zamierzonego, co widać po powyższych zaminusowanych komentarzach przez społeczność, bo zapewniam, że ani Behemotowi, ani nam nie chciało by się nabijać minusów jak mogę to zmienić jednym kliknięciem w bazie danych. Wyjdź czasem z domu i porozmawiaj na żywo z losowo spotkanymi osobami w ten sposób, myślisz, że ktokolwiek będzie chciał rozmawiać?

Ale to oczywiście tylko moje zdanie.

A jak już się czepiamy chodzenia na piwo zamiast uważania to:
1) O przymusowych szczepieniach dopiero projekt, tak? (idiotyczny, jeśli to prawda co się roznosi po sieci, ale projekt, nie ustawa, która weszła)
2) Petelicki zmarł 16 czerwca, wprowadzenie stopnia zagrożenia 27 czerwca - faktycznie 2 dni jak nic.
3) Stan alfa wprowadzono na terenie całej Polski, dyspozycje zostały rozesłane do wszelkich służb także na terenie powiatu chrzanowskiego.

Koniec komentowania tego tematu z mojej strony.
Cytować
0 #23 pytajnik 2012-07-03 20:15
Cytat:
masz taką możliwość panie Tomaszu J

Napisane przez Tomasz Jeska, czerwiec 26, 2012 20:53:16

- nabiłeś tutaj a raczej wpisałeś sobie ponad 50 plusów ciągu minuty. byłeś "schowany", "zminusowany"

Temat: http://chrzanowski24.pl/wiadom...ej-napieta

Nie oszukuj chłopie.
Nabijacie sobie plusy Tomasz Jeska i ten kto jest niewygodny dostaje minusy, a że usuwanie komentarzy skończyłoby się już totalnym fiaskiem to liczycie na to, że ludzie łykną kit o minusach jako "bełkocie".

A ja się pytam jaką funkcję na CH24 pełni Behemot udający czasami w tym temacie "pisiorka", lub "ktoś", który pojawia się zawsze w niewygodnych tematach politycznych?
Czy to jakiś prowadzący Tajny W., kierujący we "właściwym" kierunku sprawy polityczne i pilnujący, żeby tu nie wypisywać nic poza kupą syfu, który można zobaczyć w TVN lub na wykop.pl?
Cytować
0 #24 ktoś 2012-07-03 20:29
Chciałbym zaznaczyć, że "ktoś" to na pewno nie jest jedna osoba, bo widziałem już tu komentarze podpisane "ktoś" a nie napisałem ich ja. Ponadto oświadczam, że nie znam i nie mam nic wspólnego z Tomaszem Jeską ani z żadnym innym redaktorem tego serwisu, TVN-u oraz wykop.pl, a także nie mam żadnych związków z jakąkolwiek partią polityczną.
Cytować
0 #25 Wykop! 2012-07-03 20:32
Wrzucanie portalu gdzie wszyscy użytkownicy mają poglądy prawicowe bliższe JKM i JK razem z TVN do jednego worka to jakaś niedorzeczność! !! potwierdza tylko że ten występujący pod różnymi loginami nie zna żadenej rzeczywistości poza GPC.. lub działa na czyjeś zlecenie... Trzeba takich minusować!!1
Cytować
0 #26 ktoś 2012-07-03 20:45
"ktoś" POpiera obecny rząd POpaprańców!
Cytować
0 #27 kat 2012-07-03 20:47
usunięte ze względu na obraźliwy komentarz / Tomasz Jeska
Cytować
0 #28 ktoś 2012-07-03 20:48
Jeśli alternatywą jest PiS, SLD i JKM to popieram.
Cytować
0 #29 legislacja 2012-07-03 21:16
Tomasz Jeska kłania się wiedza z dziedziny procesu legislacji. Projekt ustawy został przegłosowany i w ciągu 30 dni jeśli się Senat do niego nie odniesie, ustawę uznaje się za przyjętą. Potem podpis prezydenta i ogłoszenie w Dzienniku Ustaw.
Cytować
0 #30 Behemot 2012-07-03 21:31
Cytat:
A ja się pytam jaką funkcję na CH24 pełni Behemot udający czasami w tym temacie "pisiorka", lub "ktoś", który pojawia się zawsze w niewygodnych tematach politycznych?
Wyjaśnię, ale tylko raz i już powtarzać się nie będę.
Jestem przedstawiciele m Iluminatów, oddelegowanym do "opieki" nad opiniotwórczym portalem "chrzanowski24" . Moim zadaniem będzie również w najblizszej przyszłości obserwowanie nastrojów i przekazywanie sprawozdań, gdy powołany będzie i przedstawiony społeczeństwu rząd Jaszczurów. Tyle w temacie.
jak więc widzisz plusiki i minusiki mnie nie ruszają...
Cytować
0 #31 Behemot 2012-07-03 21:35
A reszcie proponuję ochłonąć i przyjąć do wiadomości, że więkoszość szczepień, o których mowa, jest już od dobrych kilkudziesięciu lat obowiązkowa. Odrobina wiedzy nie boli... (https://www.szczepienia.pl/kalendarzszczepien.aspx)
Cytować
0 #32 Ketonal_ 2012-07-03 21:36
abstrachując od tego nudnego tematu w przypadku internetowych narzekaczy którzy mówią o cenzurze, ośmieszaniu, minusowaniu, spychaniu na margines najzabawniejsze jest to, iż każdy admin dysponuje doskonałymi narzędziami które mogłyby posłużyć ich eliminacji totalnej: blokowanie komentowania wybranym nickom, blokowanie IP, blokowanie wybranej grupy adresów IP w przypadku łącz ADSL w sytuacji gdy ktoś co chwila je zmienia, admin może nawet zablokować możliwość korzystania z dowolnej sieci proxy z torem włącznie =]] a kiedy już jakikolwiek komentarz się przeciśnie istnieje również doskonała możliwość eliminacji po wybranych słowach kluczowych, frazach i fragmentach zdań.
w ostateczności zostaje ręczne usunięcie.
i gdyby było tak jak mówią wielcy pokrzywdzeni obrońcy jedynej słusznej sprawiedliwości to nawet nikt by o nich nie wiedział gdyż zostali by zwyczajnie odcięci od możliwości jakiejkowlwiek wypowiedzi. wyeliminowani totalnie zanim by o tym zdążyli pomyśleć =]
Cytować
0 #33 UFO z Wylatowa 2012-07-03 21:51
Illuminatów w to nie mieszaj. Mówisz o Reptilianach i najwyraźniej nie wiesz komu służysz. To wiesz, że nadchodzi twój koniec? Czy wierzysz, że nadal tu będą? Wiemy, że twoi zwierzchnicy nie oddadzą Ziemi w pokojowy sposób, ale zdajesz sobie sprawę, że takich ludzkich sługusów to oni mają gdzieś i gdy się już nimi posłużą to wpakują ich do trumien razem z resztą?;-)
Cytować
0 #34 Behemot 2012-07-03 21:54
@UFO
Nie jesteś na bieżąco. Iluminaci dogadali się już z Reptilianami. Szczegóły z wiadomych względów zachowam dla siebie.
Cytować
0 #35 ktoś 2012-07-03 22:01
Ketonal_, naprawdę myślę, że administrator Cię ozłoci za te rady! Na pewno nie wpadł na to, że można zablokować np. całą grupę adresów IP należącą do neostrady.
Cytować
0 #36 wojownik 2012-07-03 22:10
Zawsze kłamiesz Behemot... zawsze... Gdybyś powiedział choć jedno słowo prawdy zwymiotowałbyś.
Cytować
0 #37 Behemot 2012-07-03 22:17
Aha. A w którym miejscu skłamałem? Że szczepienia są obowiązkowe, czy że Iluminaci dogadali się juz z Reptilianami???
Cytować
0 #38 ? 2012-07-03 22:51
King sajz rulez
Cytować
0 #39 wojownik illuminati 2012-07-04 00:30
Behemot nie masz pojęcia o czym mówisz. Illuminati z nikim się nie układają. Od nas może być tylko jeden na Ziemi, a Reptilianie i tak będą trząść się ze strachu. Reptilianie się posrali w gacie i mówią, że się ułożyli z Illuminati, żebyś myślał, że mają jakąś realną władzę. A to właśnie o to chodzi, żeby tchórze nie uciekali z tonącego okrętu. Zastanów się głęboko teraz. Czy myślisz, że dla Illuminati ktoś z Reptilian to ktoś ważny z którym trzeba się układać? Myślałeś, że możesz sobie bezkarnie tutaj działać? To pułapka. hehehehe
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.