W okresie grzewczym normy zanieczyszczenia powietrza są w Polsce wielokrotnie przekraczane. Aby zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych, warto wybrać skuteczny oczyszczacz powietrza. Tam, gdzie liczy się wydajność działania w dużych przestrzeniach, najlepszym wyborem będzie model SHARP KC-A60EUW!

Zanieczyszczone powietrze nie tylko atakuje nas na zewnątrz, ale również przedostaje się do wnętrza naszych domów. Właśnie dlatego oczyszczacze powietrza stały się w ostatnich latach tak popularne – dzięki nim można skutecznie odfiltrować z powietrza niebezpieczne związki, między innymi rakotwórczy benzo[a]piren powstający podczas spalania niskiej jakości węgla i odpadów.

W sprzedaży można znaleźć wiele różnych modeli oczyszczaczy powietrza. Nie każdy jednak jest w stanie poradzić sobie skutecznie z większymi powierzchniami. W takim przypadku warto postawić na sprawdzone rozwiązania – w dużych pomieszczeniach najlepszym rozwiązaniem będzie oczyszczacz SHARP KC-A60EUW.

Oczyszczacz powietrza SHARP KC-A60EUW to model opracowany specjalnie z myślą o użyciu w pomieszczeniach do 48 metrów kwadratowych, który jest w stanie wychwycić z powietrza niemalże 100% zanieczyszczeń dzięki zastosowaniu technologii Plasmacluster i wysokowydajnego filtra HEPA H13. Oczyszczacz wyposażony jest także w nawilżacz ewaporacyjny nawilżający suche powietrze.

Model SHARP KC-A60EUW to sprawdzony wybór dla wymagających użytkowników – razem z nim można uzyskać maksymalną wydajność oczyszczania powietrza także w dużych przestrzeniach!

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.