Urząd Miasta w Trzebini informuje, że w dniu 12.05.2018 r. zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu polegająca na dopuszczeniu ruchu na odcinku ul. Dworcowej w Trzebini (fragment pod tzw. "małym mostkiem"), za wyjątkiem samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej ponad 3,5 t.

Wprowadzono zakaz wjazdu pojazdów o masie powyżej 3,5 tony

Przejazd samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej ponad 3,5 t będzie możliwy w sytuacjach wyjątkowych po uzyskaniu zezwolenia Burmistrza Miasta Trzebini.

 

Przypominamy, że utrudnienia komunikacyjne na trasach TrzebiniaChrzanów powstały w związku z pracami terenowymi, prowadzonymi niezależnie przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad oraz PKP Polskie Linie Kolejowe SA.

 

Od 12 maja 2018 r. do 6 sierpnia 2018 r. przewidywane są następujące objazdy w związku z zamkniętym dla ruchu (obecnie remontowanym) wiaduktem nad torami kolejowymi w ciągu drogi krajowej nr 79:

- dla pojazdów do 3,5 tony możliwość objazdu na odcinku ul. Dworcowej (pod torami kolejowymi)

- dla pojazdów od 3,5 tony do 7 ton objazd przez Piłę Kościelecką ulicami: Europejska – Topolowa (w Chrzanowie) – Trzebińska (w Pile Kościeleckiej) – Słowackiego (w Trzebini)

- dla pojazdów powyżej 7 ton objazd autostradą A4: węzeł „Chrzanów” – autostrada A-4 – węzeł „Rudno” – drogi powiatowe w m. Krzeszowice do połączenia z DK 79

 

Mapa objazdów (kliknięcie przywołuje obraz w nowym oknie):

Obowiązujący od 12 05 2018 OBJAZD do Chrzanowa

Komentarze   
-4 #1 kolo 2018-05-10 20:33
"zmiana organizacji ruchu polegająca na dopuszczeniu ruchu na odcinku ul. Dworcowej w Trzebini (fragment pod tzw. "małym mostkiem"), za wyjątkiem samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej ponad 3,5 t." - to ciężarówki do 3,5t mogą czy nie mogą jeździć pod mostkiem?? Wynika, że nie..
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio

Zobacz również