W dniu 15 lutego 2018 r. 100. rocznicę swoich urodzin obchodzi Pani Julia Dudek, mieszkanka trzebińskiego sołectwa Dulowa. Obecnie jest najstarszą mieszkanką gminy.

Zdjęcie przedstawia panią Julię Dudek z Dulowej

 

Z tej okazji z wizytą u Jubilatki gościła Sekretarz Gminy – Anna Kawala oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego – Marzena Bober. Przedstawicielki gminy złożyły Szanownej Jubilatce najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, przekazując kosz z kwiatami oraz listy gratulacyjne, wystosowane przez Burmistrza Miasta Trzebini – Adama Adamczyka, Premiera Rzeczypospolitej Polskiej – Mateusza Morawieckiego oraz Wojewodę Małopolskiego – Piotra Ćwika.

 

pani Julia Dudek 4

 

pani Julia Dudek 3

 

Pani Julia Dudek urodziła się w Paczółtowicach, wychowała natomiast w Młoszowej. Jako młoda dziewczyna pracowała już w trzebińskiej cegielni. W czasie wojny hitlerowcy wywieźli ją na przymusowe roboty do Niemiec. Po okupacji wróciła w rodzinne strony.

 

W 1963 roku wyszła za mąż i razem z mężem zamieszkała w Dulowej, gdzie zajmowała się gospodarstwem i wychowywaniem dzieci. Mimo sędziwego wieku cieszy się dobrym zdrowiem. Czyta bez okularów i ogląda telewizję. Uwielbia towarzystwo bliskich i słodycze.

 

pani Julia Dudek 2

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio