15 luty b.r - trzech nietrzeźwych kierujących

40- letni mieszkaniec Wygiełzowa o godz. 08.55 jechał ulicą Szpitalną samochodem marki Citroen Berlingo, kiedy został zatrzymany do kontroli. Poddany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu „ wydmuchał” 1,2 promila alkoholu. Oprócz tego wobec mężczyzny została wydana decyzja o cofnięciu uprawnień do kierowania.

Kolejny nietrzeźwy kierujący spowodował kolizję na skrzyżowaniu ulic Podwale z 29 Listopada o godz.19.19 .30- latek z Powiatu tarnowskiego jadąc samochodem marki BMW nie zachował należytej ostrożności i skręcając w prawo doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki VW, którym kierował mieszkaniec Chrzanowa. Mężczyźni  zostali przebadani na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, które u sprawcy kolizji wykazało 1,9 promila.Na miejscu policjanci zatrzymali nietrzeźwemu prawo jazdy.

Jadący oplem 23- latek z Chrzanowa wpadł na ul. Świętokrzyskiej. Mundurowi przy okazji rutynowej kontroli przebadali kierującego pod kątem trzeźwości. Mężczyzna miał w organizmie 1,8 promila alkoholu.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara  grzywny w wysokości 5000 zł, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i do dwóch lat pozbawienia wolności.

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio