Załóż solidny biznes w Małopolsce

Do piątku 20 października 2017 roku trwa nabór na wsparcie przy zakładaniu firmy.  Skorzystaj z tej szansy!

Małopolska proponuje kompleksowe wsparcie w formie dotacji na zakładanie działalności gospodarczej. W każdym z pięciu subregionów Małopolski wyodrębniono operatora, który będzie wspierał przyszłych przedsiębiorców i wskaże im możliwości samodzielnego prowadzenia biznesu.

Jednym z projektów, który został pozytywnie zarekomendowany do dofinansowania jest projekt „Czas na biznes w Małopolsce Zachodniej”, który jako jedyny otrzymał dofinansowanie na obszar Małopolski Zachodniej, tj. powiaty: chrzanowski, olkuski, oświęcimski oraz wadowicki.

Informacje szczegółowe:

plik pdf

Strona projektu: www.czasnabiznes.eu

Towarzystwo Oświatowe Ziemi Chrzanowskiej w Chrzanowie
tel.: 32 645 19 98,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." target="_blank">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Punkty rekrutacyjne

  • Chrzanów, Grunwaldzka 5 – dolny Partner (wejście w bramę od Al. Henrykamiędzy sklepem KACPEREK a sklepem ARKA z akcesoriami dla zwierząt)
  • Olkusz, ul. Kazimierza Wielkiego 15(wejście od podwórza - I piętro nad Bankiem BGŻ obok biura PROBIZNES)

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio