Kolorowa Paleta Pako Lorente: Moda Męska z Charakterem

Pako Lorente – jesteśmy polską marką, od lat tworzącą ekskluzywną odzież męską osiągniętą z najwyższej jakości materiałów, która spełni oczekiwania bezkompromisowych kupujących. W naszej ofercie znajdują się artykuły, które pozwalają na dobieranie ich w pełną stylizację - na każdą przyjęcie. Ubrania naszych projektantów opracowywane są z myślą o nowoczesnych mężczyznach, chcących czuć się komfortowo, a zarazem elegancko. W naszej wytwórni figurują wszystkie cząstki garderoby potrzebne do stworzenia stylizacji codziennej czy wizytowej.

Moda Pako Lorente jako ekskluzywny prezent

Ze względu na rozległy zbiór elementów garderoby jaki posiadamy oraz jego wielowymiarowość, polecamy nasze produkty na wyjątkowy prezent dla wyjątkowego mężczyzny. Gustowne tkaniny, z których tworzymy skierowane są do klientów ceniących sobie najlepszą jakość.

Pako Lorente na każdą okazję

Kolekcja ślubna- najmodniejsze w danym czasie garnitury, koszule czy krawaty ,które dodadzą unikatowości najważniejszym okazjom. Niezależnie od tego czy jesteś Panem młodym, świadkiem czy po prostu gościem, przyczynimy się do tego, abyś mógł  prezentować się stylowo. Oferujemy szczegółowe wsparcie w zakresie stworzenia perfekcyjnej stylizacji na nadzwyczajny dzień.

Kolekcja Basic- wyróżnia się prostotą wykonania, dlatego pasuje do wielu stylizacji i jest zawsze bestsellerowa. Stworzona dla klientów, którzy cenią sobie wygodę, elegancję i innowacyjność. Znajdują się w niej  T-shirty, spodnie, koszule, bielizna, skórzane paski oraz buty.

Kolekcja Premium selection- w niej znajdziesz wysokiej jakości tkaniny od renomowanych producentów. Skierowana na mężczyzn racjonalnie wybierających komponenty swojej garderoby, w taki sposób, aby służyły im na długie lata. Tkaniny te potrafią rewelacyjnie dopasować się do ciała oraz dają możliwość skórze oddychać. W kolekcji Premium można znaleźć najlepsze garnitury, poszetki, swetry, marynarki, spodnie, kamizelki i płaszcze.

Kolekcja sezonowa- przedstawia najnowsze trendy, które w zależności od pory roku pozwalają prezentować się szykownie a użyte tkaniny dopasowane są do aktualnej temperatury panującej na zewnątrz.

Przejdź na stronę: Kliknij tutaj