Startuje budowa zamkniętego boiska na os. Niepodległości w Chrzanowie

Nowe boisko powstaje tuż przy ul. Generała Władysława Sikorskiego — prace ruszają w połowie sierpnia, a obiekt będzie ogrodzony i niedostępny dla mieszkańców do czasu zakończenia robót.
- Zobacz, jak w Chrzanowie powstaje boisko na osiedlu Niepodległości
Zobacz, jak w Chrzanowie powstaje boisko na osiedlu Niepodległości
MIEJSCE: osiedle Niepodległości przy ul. Generała Władysława Sikorskiego, Chrzanów.
START PRAC: od wtorku, tj. dnia 19 sierpnia br. rozpoczyna się budowa nowego boiska sportowego.
Inwestycja polega na wykonaniu ogrodzonego obiektu sportowego przy wskazanym adresie. W czasie trwania robót teren boiska będzie zamknięty dla mieszkańców — prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do oznakowania na miejscu.
Prace obejmą przygotowanie placu oraz realizację elementów typowych dla boisk sportowych. Szczegóły dotyczące zakresu robót, harmonogramu oraz ewentualnych utrudnień komunikacyjnych będą przekazywane w miarę postępu inwestycji.
Jeżeli planujesz korzystać z przestrzeni przy ul. Generała Władysława Sikorskiego, miej na uwadze zmianę dostępu do części terenu od 19 sierpnia. Informacje o czasie zakończenia prac i terminach udostępnienia boiska opublikujemy, gdy będą dostępne od wykonawcy bądź inwestora.
Na podstawie: Urząd Miejski
Autor: krystian