W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego i bardzo dużym spadkiem osób podróżujących transportem publicznym, Związek Komunalny Komunikacja Międzygminna w Chrzanowie wprowadza ograniczenia w komunikacji miejskiej. Nowe rozkłady jazdy zaczną obowiązywać od środy, 25 marca tego roku aż do odwołania.

autobus

ZKKM w Chrzanowie wprowadza następujące zmiany w organizacji komunikacji zbiorowej:

- na liniach 3, 8, 9, 10, 15, 17a, 17b, 25, 29, 30, 31, 32a, 32b, 38, 42, we wszystkie dni powszednie będą obowiązywać rozkłady jazdy jak w soboty;

- na liniach A, B, La, Lb, Lc, 33 i 35, we wszystkie dni powszednie będą obowiązywać rozkłady jazdy jak w dni robocze;

- na liniach P oraz 41, we wszystkie dni powszednie będą obowiązywać rozkłady jazdy jak w dni robocze wolne od nauki szkolnej;

- w soboty, niedziele i święta na wszystkich liniach komunikacyjnych będą obowiązywać rozkłady jazdy, jak w niedziele i święta.

 

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.