Trzebinia. Zginął mężczyzna potrącony przez samochód
W czwartek (18.12.2014 roku) około godziny 16.50 w Trzebini na ulicy Krakowskiej doszło do wypadku, w którym zginął mężczyzna przebiegający przez jezdnię.
- Jak wstępnie ustalono kierujący samochodem osobowym marki Peugeot 38 - letni mieszkaniec Młoszowej jadąc w kierunku Chrzanowa potrącił pieszego przebiegającego przez jezdnie w miejscu niedozwolonym - potwierdza asp. szt. Robert Matyasik z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie. - Pieszy mieszkaniec Trzebini pomimo podjętych działań ratowniczych zmarł - dodaje.
Mężczyzna miał 60 lat. Kierujący samochodem Peugeot był trzeźwy. Zatrzymano za pokwitowaniem dowód rejestracyjny, oraz zabezpieczono na parkingu strzeżonym pojazd. Trwają czynności zmierzające do ustalenia wszelkich innych okoliczności i przyczyn wypadku drogowego.
Autor: Tomasz Jeska
Przydatne dane teleadresowe
- Internat Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chrzanowie – kontakt, godziny otwarcia, dojazd i strukturę jednostki
- Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Chrzanowie – kontakt, godziny otwarcia i dojazd
- Szpital Powiatowy w Chrzanowie – kontakt, godziny otwarcia, dojazd i strukturę jednostki
- Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie – kontakt, strukturę jednostki i sprawy online
- Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Chrzanowie – kontakt i dojazd
- Muzeum w Chrzanowie IM. Ireny I Mieczysława Mazarakich – kontakt, godziny otwarcia, dojazd i strukturę jednostki

