We wtorek 16 października 2018 r. w Dworze Zieleniewskich w Trzebini odbyło się uroczyste otwarcie wystawy filatelistycznej zorganizowanej z okazji 40. rocznicy wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Papieża.

wyst filatel16.10.20181

 

Otwarciu wystawy poświęconej pontyfikatowi Jana Pawła II towarzyszył koncert Chóru „ECHO” pod batutą Agnieszki Trela Jochymek. Można było usłyszeć uznane dzieła muzyki wokalno-instrumentalnej, a także ulubioną pieśń naszego Papieża „Barka”. Inicjatorem i pomysłodawcą wydarzenia był pan Marian Kazieczko – prezes koła nr 7 Oddziału Zachodnio-Małopolskiego Polskiego Związku Filatelistów.

 

Grzegorz Żuradzki Pełniący Funkcję Burmistrza Miasta podziękował organizatorom wystawy oraz członkom chóru za przepiękny koncert, który uświetnił tą ważną rocznicę.

wystawa filatel16.10.20181

Wystawę można oglądać w Dworze Zieleniewskich w Trzebini do piątku 19.10.2018 r., w niedzielę 21.10.2018 r. zostanie udostępniona w podziemiach Kościoła Parafialnego Matki Bożej Szkaplerznej Karniowice – Dulowa, a następnie w dniach 25-26.10.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Trzebini.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.