Trzebinia: Ulica Kościuszki będzie przejezdna

1 min czytania

W piatek 17.08.2018 r. o godzinie 14.00 zostanie wprowadzony etap 6. tymczasowej organizacji ruchu, który przywróci przejezdność na DK79 w Trzebini.

Pojazdy jadące DK79 z Trzebini do Chrzanowa będą jechały na połówce ronda, pojazdy jadące w kierunku przeciwnym będą poruszły się na wprost przez wyspę ronda. Dojazd do ulicy Harcerskiej będzie zapewniony tylko od strony Trzebini, pojazdy jadące od strony Chrzanowa będą musialy skorzystać z objazdu przez ul. Pułaskiego, Dąbrowskiego, Św. Stanisława i ul. Kościuszki. Nadal pozostanie zamkniety fragment ul. Metalurgicznej.

Związek Komunalny Komunikacja Międzygminna w Chrzanowie informuje, że w związku ze zmianą organizacji ruchu na ulicy Kościuszki w Trzebini od piątku 17.08.2018 r. od godz. 15:00:

- zlikwidowane zostają tymczasowe przystanki na ulicy Ochronkowej oraz Świętego Stanisława w Trzebini,

- przywrócona zostaje obsługa przystanku Trzebinia Mały Rynek Kościuszki (w kierunku Chrzanowa),

- przystanek Trzebinia Harcerska w dalszym ciągu nie będzie obsługiwany.

Urząd Miasta Trzebinia,

trzebinia.pl/aktualnosci/projekty-i-inwestycje-aktualnosci/6920-ulica-kosciuszki-bedzie-przejezdna

Autor: -