Do drużyny „Ekonom Trzebinia” trafił Puchar Burmistrza Miasta Trzebini Jarosława Okoczuka podczas rozegranego w sobotę na boisku w Myślachowicach turnieju piłki siatkowej.

turniej myslachowice4

 Drużyny biorące udział w turnieju

Impreza odbywa się co rok. Jej organizatorem jest Aleksander Kaim, członek Rady Sołeckiej w Myślachowicach, wielki miłośnik piłki siatkowej, który zaprasza amatorskie drużyny do rozgrywek.

Emocji na boisku nie brakowało. Zwyciężyła drużyna "Ekonom Trzebinia", drugie miejsce zajęli zawodnicy "Carpe Diem", trzecie "UTB Team", na czwartym uplasował się "Pomelo Team". Najlepszą rozgrywającą turnieju została Karolina Bystrzowska, a najlepszym ścinającym i zarówno zagrywającym Jakub Danecki.

- Gratuluję zwycięzcom. W tym roku turniej, z uwagi na kapryśną pogodę, musieliśmy parę razy przekładać. Nie udało się go zorganizować podczas Pikniku Myślachowickiego, ani podczas Pikniku na pożegnania lata. Na szczęście dzisiejszej soboty pogoda była wymarzona – mówi Aleksander Kaim.

Nagrody osobiście wręczył sportowcom burmistrz Jarosław Okoczuk.

- Cieszę się, że tak wiele młodych ludzi lubi sport, gra w siatkówkę i bierze udział w rozgrywkach. Ze swojej strony staram się robić wszystko, by mieli gdzie rozwijać swoje sportowe pasje. Kompleks, oddany do użytku parę lat temu w Myślachowicach, to jeden z wielu obiektów sportowych, jakie udało nam się zrealizować w tej kadencji. - Stwarzając dzieciom i młodzieży dobre warunki do uprawiania sportu, zachęcamy ich do wyjścia z domu i spędzania czasu aktywnie na zewnątrz – mówi burmistrz Jarosław Okoczuk.

turniej myslachowice1 turniej myslachowice2 turniej myslachowice3 turniej myslachowice5