W siedzibie Orlen Południe w dniu 18.10.2018 r. odbyło się spotkanie Prezesa Zarządu PKN ORLEN S.A. Pana Daniela Obajtka z pracownikami oraz zarządem firmy ORLEN Południe.

<a href=Trzebinia p Obajtek 1" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" title="wizyta w Orlenie" />

Na spotkanie został również zaproszony Pełniący Funkcję Burmistrza Trzebini Grzegorz Żuradzki. Podczas wystąpienia, Prezes Daniel Obajtek poinformował pracowników, iż Zarząd PKN Orlen podjął decyzję o realizacji w Trzebini potężnej inwestycji czyli instalacji produkującej glikol dla całej grupy kapitałowej.

 <a href=Trzebinia p Obajtek 3" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />

Ponadto Prezes Obajtek poinformował o zakończeniu sporu Zarządu firmy z organizacjami związkowymi i podpisaniu nowego układu zbiorowego dla pracowników ORLEN Południe, przewidując m.in. możliwość podwyżek wynagrodzeń.

 <a href=Trzebinia p Obajtek 4" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />

W wystąpieniu Prezesa znalazły się również słowa uznania za dobrą współpracę z Gminą Trzebinia i obecnym burmistrzem Grzegorzem Żuradzkim. Prezes wyraził przekonanie, że Gmina nadal będzie wspierać firmę w procedurach formalnych przy realizacji bieżących i nowych inwestycji. Grzegorz Żuradzki podkreślił dużą wagę, jaką władze miasta przywiązują do przyszłości firmy ORLEN Południe - Rafinerii Trzebinia; podziękował też Zarządowi za decyzje inwestycyjne.

 <a href=Trzebinia p Obajtek 2" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.