W dniu 14 lutego 2019 r. niecodzienny Jubileusz Kamiennych Godów, czyli 70. rocznicę ślubu obchodzili Państwo Bronisława i Karol Dylągowie mieszkańcy trzebińskiego osiedla Salwator.

jubileusz15.02.2019

 

Z tej okazji z wizytą u Dostojnych Jubilatów gościł Burmistrz Miasta Trzebini - Jarosław Okoczuk oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego – Marzena Bober. Szanowni Jubilaci z rąk Burmistrza Miasta Jarosława Okoczuka otrzymali specjalne medale okolicznościowe przyznane przez Burmistrza Miasta Trzebini, dodatkowo kwiaty, drobne upominki oraz list gratulacyjny wystosowany przez Burmistrza Miasta Trzebini, w którym napisał:

"70 lat temu wypowiadając sakramentalne "tak" z ufnością przyrzekaliście sobie dzielić razem dobre i złe chwile. To również wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związek małżeński. Drodzy Jubilaci przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia za długoletnie pożycie małżeńskie."

 

Państwo Bronisława i Karol Dylągowie pochodzą z Trzebini, mają dwoje dzieci, córkę Grażynę i syna Wacława oraz doczekali się trojga wnucząt i trojga prawnucząt. Ich receptą na długoletnie pożycie małżeńskie jest miłość, zrozumienie i zdrowy tryb życia.