W ostatni piątek września w Małopolsce znów królować będzie nauka. Już po raz 13. mieszkańcy województwa będą mieli okazję obejrzeć z bliska fascynujący świat doświadczeń i eksperymentów, zajrzeć w miejsca na co dzień niedostępne, czy porozmawiać z naukowcami.

Małopolska Noc Naukowców także w Chrzanowie

W ramach wydarzenia moc atrakcji przygotowała także chrzanowska biblioteka.

27 września o godz. 17 m.in.: zajęcia edukacyjne, pokazy, warsztaty, doświadczenia / zostań chemikiem, zostań fizykiem, zostań biologiem, sztuka sztukaterii, robot pająk, stały czy zmienny, kiedy woda jest bezpieczna, matematyka ukryta w naturze, mała mydlarnia, prąd to nie tylko światło, tęcza w probówce, chemiczne jajo, slime magiczny glutek, magiczna butelka, znikający atrament, sztuczna krew laboratorium analityczne, modele Da Vinci, genetyka kodu DNA, akademia robotyki, teatr cieni.

Przybywajcie!

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.