Wizyta trzebińskich przedszkolaków w Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie

7 października br. Komedę Powiatową Policji w Chrzanowie  odwiedziły dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Trzebini. Tematem spotkania było promowanie bezpieczeństwa na drodze, w domu i przedszkolu, a także omówione zostały bezpieczne  postawy wobec osób obcych.

W trakcie spotkania z maluszkami  asp.szt. Tomasz Kurmanowski oraz mł.asp. Iwona Szelichiewicz przybliżyli  dzieciom charakterystykę pracy funkcjonariuszy. Przedszkolaki obejrzały film profilaktyczny „Bezpiecznie  na drodze”, a także miały możliwość oglądnąć, dotknąć i przymierzyć sprzęt, jaki policjanci wykorzystują w codziennej służbie.

Po krótkiej prelekcji dzieci  zwiedziły „Niebieski Pokój” i strzelnicę, co budziło największe zainteresowanie nie tylko u chłopców ale i dziewczynek.

Każdy przedszkolak miał też możliwość zrobienia sobie odcisków palców, a na sam koniec otrzymał słodką niespodziankę, o którą zadbali rodzice maluchów.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.