Spotkanie towarzyskie zakończone  zatrzymaniem.

 

W sobotę (17.02.b.r.) po godz.23.00 dyżurny z Komisariatu w Libiążu otrzymał informację, że mieszkaniec Chrzanowa zabrał  samochód marki Alfa Romeo 34- letniemu mieszkańcowi Libiąża i nim odjechał.

Okazało się, że obydwaj mężczyźni znali się i tego wieczoru spotkali towarzysko, spożywali alkohol a po spędzonym mile wieczorze rozeszli się. 34 – latek z Chrzanowa miał dotrzeć do miejsca zamieszkania autobusem. Ponieważ pora była późna i środki komunikacji miejskiej już nie kursowały, mężczyzna wrócił. Aby dojechać do Chrzanowa zabrał kluczyki od auta, którym w tygodniu jeździł  wykonując obowiązki służbowe, o czym nie poinformował właściciela pojazdu a zarazem swojego pracodawcę i gospodarza wieczoru. Ten po odjeździe pracownika zorientował się, że nie ma samochodu i powiadomił Policję.

Okazało się, że  jego gość wyjeżdżając uszkodził samochód marki Toyota zaparkowany nieopodal posesji. Mundurowi odnaleźli opla w Chrzanowie, nieodpowiedzialnego kierowcę również, 34- latek został zatrzymany. Noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań. Usłyszał zarzut zaboru samochodu w celu krótkotrwałego użycia, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalają, czy kierując samochodem, 34- latek był trzeźwy.

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio