Miał sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi  i był nietrzeźwy kiedy jechał po Karniowicach.

 

Pomimo wielu apeli i akcji mających na celu uświadomienie kierowcom jak niebezpieczne jest dla nich samych i innych uczestników ruchu drogowego kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu, wciąż mamy do czynienia z przypadkami skrajnej nieodpowiedzialności.

Takim właśnie brakiem rozsądku wykazał się 34- letni mieszkaniec Karniowic. Mężczyzna w dn. 17.02.2018 roku jadąc samochodem marki Opel ulicą Władysława Łokietka w miejscu zamieszkania nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Renault. Prawidłowo jadący mieszkaniec Trzebini, kierujący renault doznał obrażeń ciała, które wymagały interwencji medycznej.

Po przebadaniu kierujących na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu okazało się, że sprawca zdarzenia był nietrzeźwy, badanie wykazało ponad dwa promile tej substancji w jego organizmie. Ponadto mężczyzna miał sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. 34- latek został zatrzymany, za popełnione przestępstwo  grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze   
+3 #1 abc 2018-02-20 14:55
A to nie czasami "wasyl"?...
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio