Chrzanowska Policja poszukuje właścicieli: kluczyka samochodowego oraz roweru górskiego z przypiętym czerwonym plecakiem

Komenda Powiatowa Plicji w Chrzanowie poszukuje właściciela kluczyka samochodwoego z przypiętym brelokiem, na którym widneje napisem HP - D744. Kluczyk został znaleziony w dniu 21.07.2019r. w centrum miasta Chrzanów. 

ponadto:

20 lipca b.r. około godz. 2:40 na podjeździe przy budynku Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie ujawniono rower górski koloru niebiesko - czernegoz napisem "CITY BEST". Przy rowerze znajdował sie plecak koloru czerownego,  wewnatrz którego ujawniono w nim kolorowe kredki, piórnik, dwa kolorowe portfele bez zawartości oraz książka z naklejkami.

Dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie  sierż. szt. Marcin Leszczyński    zwraca się z prośbą o kontakt z osobami, które posiadają wiedzę na temat przedmiotowych rzeczy pod nr telefonu 32 6246 -253 lub 606-863-588

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.