Oprócz koncertów oczywiście czeka na każdego wiele atrakcji np. Rajd Motocyklowy Caban 2013, pokazy balonowe, parada motocykli, występy zespołów folklorystycznych, parady orkiestr dętych oraz imprezy sportowe dla osób w każdym wieku.

Jak co roku kierowcy muszą przygotować się na utrudnia w ruchów. Dla zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom nastąpi zmiana organizacji ruchu - zamknięta zostanie część ul. Broniewskiego - od ul. Garncarskiej do skrzyżowania z ul.Kusocińskiego oraz część ul. Kusocińskiego - od skrzyżowania z ul. Bagnistą do skrzyżowania z ul. Sienkiewicza.

Tegoroczne Dni Chrzanowa odbędą się w dniach od 31.05 – 02.06 2013 r.

Komentarze   
+3 #21 dilta 2013-06-01 11:19
zaś żydowskie przyśpiewki "gdybym był bogaty"
co za dziadostwo
Cytować
0 #22 dziadziunio 2013-06-01 21:49
jedno jest pewne jak są dni Chrzanowa to pada
Cytować
+1 #23 nik 2013-06-02 12:49
porażka na całej linii z koncertem Liber
dość ze opóżnienie było prawie półorej godzinne to jak sobie zrobili w końcu próbę i wszyscy mieli nadzieje że zaczną grać to oni sobie zeszli ze sceny bo się zmęczyli nie wiem czym a ludzie czekali w deszczu jak idioci tak to gwiazdy dbają o publiczność kasę dostali za koncert a reszta się nie liczy niech mokną my przecież gramy pod dachem
Cytować
+2 #24 mike 2013-06-04 19:48
Standardowo odkąd siadła jedna pani na krzesełku nie ma nic ciekawego na Dniach Chrzanowa, w ogóle nie interesuje ją to co jest na topie i co ludzie słuchają, ona chciała by promować tylko naszych młodych artystów i jak najmniej pieniędzy wydać,albo wydać na coś nie interesującego, nie będę tu pisac kwot jakie poszły za występ Bogusława Kaczyńskiego. A na przyszły rok proponuje drodzy radni miasta zrobic głosowanie i sami sobie wybierzemy artystów.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio