Obecnie blisko co drugi użytkownik smartfona posiada także urządzenie takie, jak smart watch. Smartwatch to zaawansowany zegarek, który obok podstawowych funkcji wyświetlania czasu, datownika czy stopera posiada szereg zaawansowanych opcji, takich jak możliwość odpierania połączeń przychodzących oraz możliwość serfowania w sieci internet. Specyfika tego „zegarka” sprawia, że w sytuacji awarii bransolety – kiedy normalnie poszlibyśmy do zegarmistrza po nowy pasek/bransoletę, nie do końca wiemy jak się zachować. Czy smartwatch to urządzenie, które może zostać „zserwisowane” u zegarmistrza? Czy na miejscu znajdziemy paski dopasowane do naszego zegarka? Ile może kosztować nowa bransoleta czy pasek?

Świeżo-upieczeni użytkownicy smartwatchy z pewnością docenią dzisiejszy artykuł, w którym odpowiadamy na pytania dotyczące serwisowania „mądrych zegarków”, ze szczególnym uwzględnieniem marki Xiaomi. Doskonały rozwiązaniem w przypadku smartwatchy Xiaomi jest bowiem dostępna w mieście Warszawa bransoleta Amazfit Bip. Zapraszamy do lektury.

Elegancka bransoleta ze stali nierdzewnej a smartwatch – czy tak można?

W większości zegarki smartwatch są fabrycznie wyposażane w paski z elastycznego tworzywa sztucznego. Paski te są bardzo wygodne w użytkowaniu i całkiem eleganckie. Ale co zrobić, kiedy nasz pasek się zerwie? Alternatywą dla pasków z tworzywa sztucznego dostępnych na terenie miasta Warszawa są bransolety Amazfit Bip. Bransolety są kompatybilne ze wszystkimi zegarkami Xiaomi i w odróżnieniu od innych systemów przeznaczonych dla zegarków cyfrowych produkuje się je z wysoko gatunkowej stali nierdzewnej. Smartwatch z bransoletą ze stali nierdzewnej z pewnością prezentuje się o wiele bardziej elegancko niż zegarek ze standardowym paskiem z tworzywa, ale to nie jedyna zaleta bransolety Amazfit Bip do Xiaomi.

Wielu użytkowników inteligentnych zegarków ubolewało nad tym, że smartwatche bardziej przypominają zegarki sportowe niż elegancką męską biżuterię – warto bowiem pamiętać o tym, że dla mężczyzny zegarek to nie tylko urządzenie do odmierzania czasu, ale forma biżuterii dopełniającej strój i nadającej szyku. Tym samym użytkownicy, którzy podczas specjalnej okazji chcieli się pochwalić „lepszym” zegarkiem byli zmuszeni do pozostawienia swojego wielofunkcyjnego zegarka w domu i zastąpienia go bardziej tradycyjnym rozwiązaniem. Oferowana w mieście Warszawa bransoleta Amazfit Bip to produkt wykonany ze stali nierdzewnej – pisaliśmy już o tym, ale tę informację warto powtórzyć – to sprawia, że Amazfit Bip jest nie tylko trwała, ale przede wszystkim bardzo elegancka. SmartWatch Xiaomi wyposażony w bransoletę Amazfit Bip jest więc doskonałym rozwiązaniem na każdą ważną okazję. Wróćmy jednak do trwałości…

Stal nierdzewna zapewnia trwałość bransolety przez długi czas użytkowania. W sprzedaży dostępne są rozwiązania w dwóch wariantach kolorystycznych – srebrnym i czarnym. Stal nierdzewna w kolorze srebrnym nie wymaga praktycznie żadnych zabiegów konserwacyjnych – nie zachodzi, nie śniedzieje, nie odbarwia się. Stal nierdzewna koloryzowana po pewnym czasie użytkowania może zacząć się wycierać. Branzolety Amazfit Bip są oczywiście zabezpieczone przed wycieraniem, jednak decydując się na zakup produktu tak narażonego na uszkodzenia mechaniczne powinniśmy mieć świadomość, że nawet najdroższa bransoleta nie jest rozwiązaniem na długie lata użytkowania. Ale czy skórzany pasek do zegarka był?

Amazfit Bip

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.