Laury dla Szkoły w Brodlach

Dyrektor i Szkoła i Podstawowa w Brodłach Laureatami Plebiscytu Nauczyciel na Medal oraz Szkoła Roku!

Uczniowie i rodzice wybrali najlepszych nauczycieli i najlepsze szkoły w Małopolsce. Laureaci Plebiscytu Nauczyciel na Medal oraz Szkoła Roku odebrali nagrody w czwartek, 29 listopada, podczas uroczystej gali na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Do tegorocznej edycji plebiscytu zgłoszono ponad 1100 nauczycieli oraz kilkaset szkół z całej Małopolski. Nominowani najpierw zmierzyli się w etapach powiatowych, a później ci, którzy osiągnęli najlepsze wyniki, rozpoczęli rywalizację na poziomie wojewódzkim. Łącznie oddano ok. 120 tys. głosów. Celem akcji było nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli
 
Akcja prowadzona była pod honorowym patronatem marszałka województwa małopolskiego i prof. Kazimierza Karolczaka, rektora Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

                                       

Pani Dyrektor Katarzyna Jonkisz odbiera nagrodę w kategorii Szkoła Roku w powiecie chrzanowskim.


Fot.Andrzej Banaś

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.