Czyste powietrze w przedszkolach

Przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych Gminy Alwernia otrzymały oczyszczacze powietrza.

Dzięki staraniom Burmistrza Gminy Alwernia Pana Tomasza Siemka, w dniu 28 sierpnia 2018 roku została podpisana umowa z przedstawicielem Zarządu Województwa Małopolskiego, w ramach której przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych Gminy Alwernia, otrzymały oczyszczacze powietrza. Łączna wartość umowy to 4 116,00 zł.

W dniu 7 września 2018 roku, Pan Burmistrz Tomasz Siemek wraz z Zastępcą Burmistrza Panią Anną Rajca przekazali uroczyście, otrzymane oczyszczacze powietrza.

Oczyszczacze powietrza zostały przekazane przez Marszałka Województwa Małopolskiego, w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze”, współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.