W Alwerni doszło do wypadku drogowego. Jedna osoba została ranna i została przewiedziona do szpitala powiatowego w Chrzanowie.

- Mieszkaniec Tychów wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej ulicą Mickiewicza kierującej samochodem osobowym marki Ford Focus mieszkance Zagórza. W wyniku zderzenia obu pojazdów samochód Ford przewrócił się na bok – poinformował rzecznik chrzanowskiej policji, Robert Matyasik.

Kobieta która kierowała Fordem, została przewieziona do szpitala i pozostała na obserwacji. Kierowcy byli trzeźwi. Policja bada przyczyny i okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło we wtorek (7 czerwca) około godziny 15:40.

Komentarze   
0 #1 konserwa 2011-06-08 15:41
Przewrócił sie nie ford, tylko dostawczy samochód. Mieszkanka Zagórza jechała z taką prędością w terenie zabudowanym, że tym fordem wywróciła dostawczaka.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio