W ramach programu „Lato w mieście” uczniowie trzebińskich szkół podstawowych, ponadgimnazjalnych a także przedszkolaki podczas wakacji mogą korzystać z bezpłatnego wstępu na basen Aqua Planet w Trzebini.

Za okazaniem legitymacji szkolnej uczniowie mogą wejść na pływalnię od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14. Podopieczni przedszkoli muszą okazać zaświadczenie wydane przez dyrekcję przedszkola.

Młodzież i dzieci mogą przebywać na basenie nie dłużej niż 70 minut dziennie.

- Finansujemy realizację programu, bo chcemy, by młodzi mieszkańcy naszej gminy mogli swój wolny od nauki czas spędzać w sposób aktywny, atrakcyjny i bezpieczny - mówi Stanisław Szczurek, burmistrz Trzebini.

Gmina Trzebinia przeznacza na ten cel 45 tysięcy złotych. Akcja „Lato w mieście” trwa do końca sierpnia.


Aqua Planet w Trzebini. fot. UM Trzebinia

Komentarze   
0 #1 Nika 2011-07-15 01:18
A czy dzieciaki z Chrzanowa mają taką mozlwiość na Cabańskiej?
Cytować
0 #2 Alka 2011-07-15 11:39
Fajnie że gmina wydała 45 tys. na akcję lato w mieście, tylko jedno małe pytanie dlaczego w centrum Trzebini nie ma dla dzieci dokładnie nic? czy trzeba wozić dzieci na Wodną do Młoszowej czy do Willi NOT? coś tu troszeczkę nie tak.
Cytować
0 #3 kali piekna i bestia 2012-07-02 17:13
masakra!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! ;-);-);-);-);-) ;-);-);-);-);-) ;-)
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.