×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 272

Jak ważne dla Policjantów są ćwiczenia na strzelnicy nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Od tego zależy ich a także nasze bezpieczeństwo.

Przy okazji otwarcia nowego budynku Komendy Powiatowej Policji przy ulicy Jordana zadbano, aby chrzanowscy stróże prawa mieli możliwość odbywania planowych strzelań na miejscu. Tak też powstała nowoczesna strzelnica. Niestety wykonawca popełnił błędy i dochodziło do rykoszetów, dosłownie rzecz ujmując wystrzelone pociski odbijały się od ściany co mogło sprowadzać śmiertelne niebezpieczeństwo na Policjantów. Od dziś jednak po wprowadzonych poprawkach funkcjonariusze mogą już bez problemu trenować strzelania na własnym "podwórku". Pozwoli to na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy traconych na dojazdy do okolicznych strzelnic.

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/22901/policja_plecy_470.jpeg

Jednocześnie przy okazji tematu strzelania pojawiły się pytania czy osoby cywilne mogą korzystać ze strzelnicy przy Jordana? Jest to obiekt przeznaczony dla potrzeb Policji natomiast osoby cywilne chcące sprawdzić swoje umiejętności na "ostrej" broni mogą korzystać ze strzelnic specjalnie do tego przeznaczonych. Dwie najbliższe powiatu chrzanowskiego są w Paczółtowicach przy Polu Golfowym, oraz "Emjot" przy Stadionie Śląskim w Chorzowie. Strzelnice te mają imponujący wybór broni oraz są profesjonalnie przygotowane i prowadzone przez instruktorów. Można tam także spotkać ćwiczących ochroniarzy, policjantów oraz żołnierzy.

Komentarze   
+1 #1 Tomas 2010-09-16 22:04
Trochę za daleko aby tam jechać, szkoda ,że na miejscu nie można sobie "popukać".
Cytować
0 #2 Pawel 76 2017-12-15 07:36
Czyli jest ale jej nie ma.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio