Dziś, tuż po godzinie 12 zamknięty ostatecznie został przejazd przez wiadukt nad autostradą A4 łączący Chrzanów z Trzebinią. Rozpoczęcie remontu przesunęło się więc o cały miesiąc. Wcześniejsze problemy z tym związane były tłumaczone niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Kierowcy zostali skierowani na objazdy. Całkowite wyłączenie z ruchu 400 metrowego odcinka przysporzy kierowcom, zwłaszcza na początku wielu trudności. Prace mają być prowadzone do końca września 2012, nie wiadomo na razie, czy miesięczne opóźnienie wpłynie na wydłużenie remontu.

Oficjalny objazd z Chrzanowa do Trzebini ma 10 kilometrów, ten z Trzebini do Chrzanowa 4. Oba prowadzą przez autostradę. Wiele osób z pewnością zdecyduje się korzystać z alternatywnych i znacznie krótszych objazdów bocznymi drogami. Komunikacja autobusowa będzie korzystać właśnie z alternatywnej możliwości, tj przez ulicę Europejską w Chrzanowie i Puszkina w Trzebini.

Zobacz z jakich objazdów korzystać - mapa z objaśnieniami.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.