W środę około południa policja w Alwerni została powiadomiona przez pracownika szkoły o tym, że jeden z uczniów prawdopodobnie posiada narkotyki.

- Na miejsce wysłano patrol i funkcjonariuszy Zespołu Kryminalnego, który na miejscu wstępnie potwierdził fakt posiadania przez 15-letniego ucznia szkoły suszu roślinnego – informuje Robert Matyasik, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

Wstępne badanie suszu roślinnego potwierdziło posiadanie przez ucznia marihuany. Następnie policjanci z komisariatu w Alwerni ustalili skąd 15 latek ma środki odurzające.

- Marihuanę sprzedał nieletniemu 19-letni mieszkaniec Kwaczały, który został zatrzymany. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego policjanci znaleźli pudełko z zawartością 17 gram porcjowanego suszu roślinnego. Susz został wstępnie sprawdzony za pomocą testera do wykrywania narkotyków NARK-2 – wstępnie wykazało środek odurzający w postaci marihuany – mówi rzecznik KPP.

Sprzedawca odpowie za przestępstwo, grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Komentarze   
0 #1 chemia 2011-09-30 12:49
wstzasajace !!!!!!!!!!!!!!! !!!!
Cytować
0 #2 Obserwator71 2011-09-30 13:22
zanm kolesia, ktory za morderstwo wyszedl po 6 latach, a i tak kazdy weekend byl w domu, skonczyl szkole w piedlu etc.
a drugiego takiego znam co przez dwa lata okradal domy i dostal 1,5 roku w zawiasach na 4
dobrze, ze moich znajomych z maryska nikt nie zlapal, bo nie skonczyliby studiow, tylko wydziarowali sie w kiciu
jeden tylko sie uzaleznil ale od wodki, ale ja mozna posiadac
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.