Giganci Sceny Festival (09-10 sierpnia) w Energylandii prezentuje najlepszy, kultowy skład, którego na czele stoją: Ira, Krzysztof Krawczyk, Bajm, Maciej Maleńczuk zagrają dla nas pierwszego dnia, ale to nie wszystko! Drugiego dnia festiwalu usłyszymy: Małgorzatę Ostrowską, Lady Pank, Alphaville oraz Marylę Rodowicz.

Znakomici artyści - czyli Giganci Sceny w Energylandii

Festiwal rozpocznie fala niezapomnianych, kultowych, jak i romantycznych rockowych utworów zespołu Ira, który na Polskim rynku działa od 1987 roku! Do ich głównych hitów należą utwory: „Wybacz”, „Nie daj mi odejść”, „Szczęśliwa”, „Taki sam”, oraz „Bezsenni”

Kolejnym znakomitym artystą będzie Krzysztof Krawczyk. Działa On solo na scenie już od 46 lat! Swoimi piosenkami podbijał serca ludzi i rozkochał w sobie nie jedną kobietę. Słynie z utworów takich jak: „Chciałbym być”, „Mój przyjacielu”, „Parostatek”, „Za tobą pójdę jak na bal”, „Bo jesteś Ty”, „Ostatni raz zatańczysz ze mną".

Gdy słońce zajdzie, swój koncert rozpocznie zespół Bajm, który w obecnym składzie gra już 26 lat, ale pierwotnie zespół powstał już w 1978 roku. Sławę zapewniły im takie utwory jak: „„Józek, nie daruję ci tej nocy”, „Dwa serca, dwa smutki”, „Biała armia”, , „Alabaster” oraz hit „My”.

Pierwszy dzień festiwalu zakończy koncert Macieja Maleńczuka. Znakomity wokalista znany z takich utworów jak: Yugopolis – „Ostatnia nocka” „Jak to dziewczyna” „Sprzedaj mnie faktowi”.

Będzie to niezwykle emocjonujący dzień, pełen wrażeń i znakomitych artystów, więc nie możecie tego przegapić!

Jednak to nie koniec atrakcji! W drugi dzień festiwalu 10 sierpnia (sobota)

Na wielkiej scenie muzycznej pojawią się takie sławy jak: Małgorzata Ostrowska była wokalistka zespołu Lombard, słynąca z utworów: „Nie chcę, nie umiem”, „Gdy pada deszcz” ,„Rzeka we mnie” ,„Tak jak pierwszy raz” .

Następnie usłyszymy Marylę Rodowicz ikonę muzyki rozrywkowej. Pierwszy swój album wydała w 1970 roku. Do jej hitów z pewnością możemy zaliczyć takie utwory jak: „Damą być”, „Łatwopalni”, „Niech żyje bal”,"Małgośka”, „Wsiąść do pociągu” Kto z Was nie raz nucił jej piosenki pod nosem?

Jedną z najsłynniejszych rockowych kapel w Polsce założona 38 lat temu jest zespół Lady Pank. Słyną m.in. Z „Mniej niż zero”, „Wciąż bardziej obcy”, „Kryzysowa narzeczona”, „Zawsze tam, gdzie ty”.

Zwieńczeniem dwudniowego festiwalu będzie występ niemieckiego zespołu Alphaville Ich Największymi przebojami jest: „Forever Young”, „Big in Japan”, „Sounds Like a Melody”, „A Victory of Love”, „Dance with Me” oraz „Jerusalem".

Bilety dostępne na stronie http://ticket.energylandia.pl/

W sprzedaży dostępne są jednodniowe bilety na festiwal oraz bilety łączone zawierające:

  • dwudniowy bilet wstępu na festiwal
  • jednodniowy bilet wstępu na festiwal + jednodniowy bilet wstępu do Parku Rozrywki Energylandia;
  • dwudniowy bilet wstępu na festiwal + dwudniowy bilet wstępu do Parku Rozrywki Energylandia.
  • bilety VIP jedno lub dwudniowe

Zachęcamy do udziału w festiwalu, jak i do odwiedzenia całego parku rozrywki Energylandia w Zatorze. To niezapomniane chwile, które zostaną na dłużej.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.