Wakacyjne turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników z KRUS w Trzebini
W tegoroczne wakacje, dzieci rolników będą miały możliwość skorzystania z organizowanych turnusów rehabilitacyjnych. Inicjatywa ta, wspierana przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Krakowie, ma na celu zapewnienie młodym uczestnikom nie tylko niezbędnej opieki zdrowotnej, ale również możliwości spędzenia czasu w aktywny i zdrowy sposób.
  1. Turnusy rehabilitacyjne dedykowane są dzieciom rolników.
  2. Organizacja kursów leży w gestii KRUS w Krakowie.
  3. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 maja 2024 r.
  4. Bezpieczny przejazd dzieci na miejsce turnusu zapewniają pracownicy KRUS.

W obliczu wyzwań, jakie stawia przed nami współczesny świat, zdrowie naszych dzieci jest bezcennym dobrem, które należy pielęgnować z największą troską. Turnusy rehabilitacyjne, organizowane przez KRU w Krakowie, to doskonała okazja, by w okresie letnim zadbać o fizyczny rozwój naszych pociech, jednocześnie dając im szansę na integrację z rówieśnikami i przeżycie niezapomnianych chwil podczas wakacji.

Udział w turnusie nie tylko wspiera zdrowie fizyczne dzieci, ale również przyczynia się do ich rozwoju społecznego. Wspólne aktywności, zabawy oraz terapie rehabilitacyjne to nie tylko doskonała okazja do poprawy kondycji fizycznej, ale także do nauki pracy zespołowej i budowania trwałych przyjaźni.

Zachęcamy wszystkich rodziców dzieci rolników, by nie przegapili tej wyjątkowej szansy i złożyli potrzebne dokumenty w wyznaczonym terminie. To inwestycja w przyszłość naszych dzieci, która bez wątpienia zaowocuje w ich lepszym zdrowiu i samopoczuciu.


Na podst. Urząd Miasta w Trzebini