Jeszcze w tym roku przy ul. Grunwaldzkiej na osiedlu Krze powstanie plac zabaw. Nowe urządzenia zabawowe zyskają także dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 2.

ps2a

PS nr 2 zyska nie tylko nowy plac zabaw. Budynek czeka termomodernizacja

Gmina ogłosiła właśnie przetarg na realizację dwóch zadań inwestycyjnych: budowę placu zabaw w Krzu, a także zagospodarowanie terenu przy Przedszkolu Samorządowym nr 2, które obejmuje montaż nowych urządzeń do zabaw oraz ogrodzenia.

Firmy zainteresowane zleceniem na zgłaszanie ofert mają czas do 19 czerwca. Termin realizacji budowy placu zabaw w Krzu i zagospodarowania terenu przy samorządowej „dwójce” mija 24 sierpnia tego roku.

Warto dodać, że Przedszkole Samorządowe nr 2 przy ul. Ochronkowej zyska nie tylko nowy plac zabaw. W planach na ten rok jest także termomodernizacja budynku. Na wniosek burmistrza Jarosława Okoczuka radni przekazali 200 tys. zł na ten cel na ostatniej sesji.

ps2

 Stary plac zabaw przy przedszkolu jest zamknięty

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.