Sesje Rady Miasta Trzebini na bieżąco można oglądać wyłącznie na stronie transmisja.esesja.pl/trzebinia. Są tam także dostępne archiwalne nagrania z poprzednich miesięcy.

e sesja

Do tej pory obrady radnych można było zobaczyć na YouTube. W związku z realizacją zapisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO) oraz wytycznymi Urzędu Ochrony Danych Osobowych teraz można je oglądać wyłącznie na stronie transmisja.esesja.pl/trzebinia

Równocześnie przypominamy wszystkim zainteresowanym o portalu mieszkańca, znajdującym się stronie internetowej trzebinia.esesja.pl/. Tam też są dostępne nagrania z obrad radnych. Można się tam również zapoznać z interpelacjami i zapytaniami, jakie składają radni. Przejrzeć archiwalne posiedzenia poszczególnych komisji Rady Miasta Trzebini. Na stronie są także informacje o nadchodzących posiedzeniach. Ponadto rejestr wszystkich podejmowanych przez radę uchwał.

 

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.