To hasło przewodnie akcji profilaktycznej dla mieszkańców, jaką w najbliższą niedzielę nad trzebińskim Balatonem organizuje Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie.

balaton1 copy

Spotkanie skierowane jest głównie do dzieci i młodzieży, wypoczywających nad wodą

Policjanci zapraszają Na Ośrodek Rekreacyjny „Balaton” w Trzebini 19 lipca, w godz. 11.00 – 14.00. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich osób wypoczywających nad wodą. Organizatorom zależy przede wszystkim na obecności dzieci i młodzieży, ponieważ działania profilaktyczne będą kierowane głównie do nich.

Najmłodsi dowiedzą się, jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą. Będę też mieli możliwość dowiedzenia się, jak udzielać pierwszej pomocy na fantomach, udostępnionych przez OSP Chrzanów oraz Miejski WOPR w Chrzanowie. W programie ponadto możliwość zrobienia odcisku palca, oznakowania roweru, kolorowania obrazków, każdy będzie mógł też sprawdzić, co to narkogogle. Na miejscu pojawi się też żywa maskotka „Inspektor Wawelek”, z którym najmłodsi będą mogli sobie zrobić zdjęcie.

Współorganizatorami spotkania są Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu, OSP Chrzanów oraz Miejski WOPR w Chrzanowie.

 

 

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.