Ślub w namiocie?

W ostatnich latach coraz większą popularność zyskują wesela w plenerze. Jak zorganizować takie wesele? Czy to się opłaca oraz czy takie wesele może być eleganckie? Poniżej odpowiedzi na wszystkie pytania z tym związane.

American dream

Popularność na śluby w plenerze przywędrowała do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Oglądając amerykańskie komedie romantyczne można zakochać się w bajecznych ślubach pod namiotem. Dlatego też coraz większą popularnością cieszą się namioty imprezowe na wynajem. Wbrew temu co sądzi większość społeczeństwa namioty te nie wyglądają tak jak kiedyś. Wiele się w tej kwestii zmieniło. Niejednokrotnie po przystrojeniu stają się bardziej efektowne niż jakakolwiek sala. Do takiego namiotu można wynająć również eleganckie krzesła i meble eventowe.

Wynajem namiotów imprezowych to także bardzo ekologiczne rozwiązanie. Wystarczy zwrócić uwagę na oświetlenie jakiego wymaga przeciętna sala. W miesiącach od maja do października trzeba również dodać ogromne wydatki na klimatyzacje. Nikt oczywiście nie wyklucza jej w namiocie bo czasami są i tam potrzebne, jednak nie w takim stopniu.

Plusy imprez plenerowych

Jakie inne zalety mają imprezy plenerowe? Z pewnością warto wziąć pod uwag, iż lokalizacja jest praktycznie dowolna. Można więc zorganizować taką imprezę w każdym miejscu, w którym uzyskamy na to zgodę. Ponadto istnieje możliwość skorzystania dodatkowo z grilla na wynajem, co jeszcze bardziej taką imprezę uatrakcyjni. Bo któż z nas nie lubi letniego grillowania?

Warto wyobrazić sobie taką imprezę wieczorową porą. Jeśli lokalizacja jest odpowiednio wybrana, goście mogą cieszyć się gwieździstym niebem. Wystarczy przecież oświetlić taką ceremonie świecami i nastrój murowany. Czyż takie przyjęcie ślubne nie wydaje się być wspaniałym? Z pewnością dla niejednej pary.

Namioty imprezowe na wynajem mogą występować w przeróżnych rozmiarach. W związku z tym nie ma problemu z dopasowaniem ich do ilości gości. Mogą mieć również różnorodny charakter od zwykłych najprostszych po super nowoczesne, a nawet klasycystyczne. Wybór jest ogromny i wpasowuje się w gust niejednej osoby.

A co z jedzeniem?

Przy imprezach plenerowych będzie potrzebne z pewnością jedzenie. Pytanie jak zapewnić ciepłe posiłki kiedy brakuje kuchni. Jest to dziecinnie proste. Gastro service jest odpowiedzią na to pytanie. Są firmy oferujące wynajem naczyń oraz urządzeń kuchennych wspomagających imprezy plenerowe. Istnieją bowiem specjalistyczne sprzęty piknikowe pomagające w sporządzeniu gorących posiłków na zewnątrz lub też utrzymania temperatury tych ugotowanych wcześniej.

Podsumowanie

Ślub w plenerze jest marzeniem niejednej pary. Te marzenia często wywodzą się z amerykańskich komedii romantycznych. Czy można mieć ślub jak z filmu? W dzisiejszych czasach jest taka możliwość. Rozwój firm wypożyczających odpowiednie narzędzia służące zorganizowaniu takiej imprezy przebiega w bardzo szybkim tempie. Można wypożyczyć właściwie wszystko. Warto się nad takim rozwiązaniem pochylić również ze względów ekologicznych.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.